You are currently viewing Koktajl jarmużowy z ananasem

Koktajl jarmużowy z ananasem

Koktajl jarmużowy z ananasem i bananem

Jeśli poszukujesz pomysłu na wykorzystanie jarmużu to polecam Ci wypróbować ten koktajl jarmużowy z ananasem. Jest to mój ulubiony sposób na wykorzystanie tego warzywa. Na moim blogu znajdziesz też inne przepisy w tym m.in przepis na placki z jarmużu oraz przepis na koktajl z jarmużu, kiwi i banana. Jednak połączenie jarmużu i ananasa to osobiście mój faworyt. Dlatego szczerze zachęcam Cię do wypróbowania tej wersji koktajlu.

Składniki na koktajl jarmużowy z ananasem

  • 90 g jarmużu
  • 1 dojrzały banan
  • ananas z sokiem z puszki

Ananasa w puszcze z dobrym składem szukaj w supermarkecie. Ten wybierany przeze mnie dostępny jest m.in w Biedronce, czy Lidlu, a w swoim składzie zawiera 2 składniki: ananas oraz sok z ananasa. Taki prosty skład sprawia, że koktajl ten spokojnie i bez obaw możecie podać również małym dzieciom.

Koktajl jarmużowy z ananasem

Sposób przygotowania koktajlu jarmużowego z ananasem

Samo przygotowanie koktajlu zajmie Ci dosłownie chwilę. Wystarczy, że do kielicha blendera dodasz jarmuż, kawałki banana oraz ananasa z puszki razem z całym sokiem. Po dodaniu składników wystarczy wszystko zmiksować na gładko i gotowe.

Jeśli lubisz smak soku ananasowego to myślę, że to połączenie zasmakuje Tobie oraz całej Twojej rodzinie.

Wypróbuj koniecznie i ciesz się smakiem. Pamiętaj, że zielone koktajle są bardzo zdrowe, więc warto wprowadzić je do swojego jadłospisu na stałe.

Jarmużowy koktajl z ananasem

Dodaj komentarz